youtube w tle android
Technologia

Odtwarzanie Youtube w tle android

Trzeba zauważyć, że serwis internetowy pod nazwą “Youtube” cieszy się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Szczególnie młodsi użytkownicy spędzają tam sporo czasu. Bez problemu w serwisie można odtworzyć swoją ulubioną muzykę, obejrzeć ciekawy film lub dokument, spędzić przyjemnie czas na oglądaniu śmiesznych, krótkich filmików. Serwis działa bezbłędnie od 2005 roku. Świetną opcją jest to, że widzowie mogą nie tylko oceniać poszczególne materiały, ale również je komentować.

Odtwarzanie Youtube w tle android

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Youtube można odtworzyć w tle na swoim telefonie. Opcja ta jest jak najbardziej możliwa. Jeśli chodzi o android to wystarczy, że wejdzie się na dowolną przeglądarkę internetową na swoim telefonie, a następnie włączy się Youtube w tejże przeglądarce, nie w aplikacji. Kolejnym krokiem jest wejście w menu i zaznaczenie trybu stacjonarnego. Właśnie wtedy użytkownik zyska opcję odtwarzania Youtube w każdej chwili. Jest również inna możliwość. Aplikacja Autobeat Player również umożliwia tą funkcję. Wystarczy, że dana osoba ją pobierze. Kiedy na nią wejdziemy od razu zobaczymy mnóstwo opcji, w tym odtwarzanie Youtube w tle android. Dodatkowo w aplikacji można tworzyć własne playlisty – co z całą pewnością będzie ogromną zaletą dla wielu osób. Aplikacja ta pozwala również odtwarzać muzykę z Autobeat i SoundCloud. Trzeba przyznać, że jest to duża wygoda, ponieważ można jednocześnie słuchać muzyki na swoim ulubionym serwisie i przeglądać ciekawe artykuły na innej stronie. Coraz więcej użytkowników korzysta z Youtube w tle.

Serwis internetowy – Youtube

Android Youtube w tle ma więc naprawdę sporo zalet. HTML5 to technologia, która wykorzystywana jest właśnie przez ten popularny serwis. Pozwala ona przeglądać ulubione wideo bez konieczności instalowania innych aplikacji. Odtwarzanie filmików jest więc banalnie proste, właśnie dlatego tak wiele osób robi na to na co dzień. Serwis Youtube jest oglądany przez miliony użytkowników, więc cieszy się on sporą popularnością. W kwietniu 2005 roku zostało opublikowane pierwsze wideo, od tego czasu minęło sporo czasu. Dziś pojawia się tam dziennie ponad 85 tysięcy filmów. Trzeba przyznać, że liczba ta robi ogromne wrażenie. Android Youtube w tle daje wiele możliwości, właśnie dlatego koniecznie trzeba skorzystać z tejże funkcji – szczególnie, że jest ona całkowicie za darmo. Opcja ta jest uwielbiana przez osoby z każdego obszaru na świecie. Serwis Youtube daje więc spore możliwości.