nauka angielskiego przez internet
Uncategorized

Najlepsze aplikacje do nauki angielskiego online!

Nauka języka angielskiego online jest dziś bardzo popularna. Istnieje wiele aplikacji do nauki języka angielskiego online, które są skierowane do uczniów w różnym wieku i o różnych poziomach zaawansowania. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się pięciu najlepszym aplikacjom do nauki języka angielskiego online.

Duolingo

Pierwszą aplikacją, którą chcielibyśmy polecić, jest Duolingo. Jest to darmowa aplikacja na Androida i iOS, która pomaga nauczyć się języka angielskiego poprzez interaktywne ćwiczenia. Duolingo oferuje szeroką gamę ćwiczeń, w tym słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie. Ćwiczenia są dostosowane do twojego poziomu i stopniowo stają się coraz trudniejsze. Nauka angielskiego przez internet dzięki Duolingo staje się nie tylko łatwiejsza ale również przyjemna poprzez formę jaką oferuje aplikacja.

Busuu

Kolejną aplikacją, którą polecamy, jest Busuu. Busuu to aplikacja dostępna na Androida i iOS, która pomaga w nauce języka angielskiego poprzez interakcje z native speakerami. Oprócz ćwiczeń i materiałów słownikowych, możesz poprosić native speakerów o korektę swoich prac.

Babbel

Trzecią aplikacją, którą możemy polecić, jest Babbel. To aplikacja dostępna na Androida i iOS, która pomaga w nauce języka angielskiego poprzez interaktywne lekcje. Lekcje są krótkie i łatwe do przyswojenia. Babbel oferuje również ćwiczenia, które pomogą Ci utrwalić materiał.

Rosetta Stone

Czwartą aplikacją, którą chcielibyśmy polecić, jest Rosetta Stone. To aplikacja dostępna na Androida i iOS, która oferuje interaktywne lekcje w formie wirtualnych wycieczek po świecie angielskiego. Umożliwia to wygodne uczenie się języka angielskiego w miejscu i czasie, które Ci odpowiadają.

English Attack

Ostatnią aplikacją, którą możemy polecić, jest English Attack. English Attack to aplikacja dostępna na Androida i iOS, która oferuje kursy języka angielskiego w formie gier. Poprzez interaktywne gry i ćwiczenia możesz przećwiczyć słownictwo, gramatykę, czytanie i słuchanie. English Attack jest świetnym narzędziem dla uczniów w każdym wieku.

Każda z powyższych aplikacji do nauki języka angielskiego online ma swoje własne zalety. Wybór najlepszej aplikacji dla Ciebie zależy od Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Mamy nadzieję, że z powyższymi aplikacjami do nauki języka angielskiego online będziesz w stanie wybrać odpowiednią dla siebie. Powodzenia!