jabłko, zgryz
Zdrowie i uroda

U jakiego dentysty wykonać implant zęba?

Implanty zębów mogą zastąpić pojedynczy ząb, ale również pomóc przy bezzębiu. Aby uzyskać najlepszy efekt, warto wybrać dobry gabinet dentystyczny. Gdzie można wykonać implanty w Poznaniu? Sprawdź!

Implanty zębowe – tylko prywatnie

Pacjentom chcącym założyć implanty zębów Poznań oraz inne miasta w Polsce dają taką możliwość jedynie w prywatnych gabinetach. Zabiegi implantologiczne nie są refundowane przez NFZ, więc pacjent chcący skorzystać z usługi musi zapłacić za nią z własnej kieszeni.

W prywatnych gabinetach wykonujących implanty zębowe Poznań przoduje. Do wyboru jest wielu dentystów zakładających implanty zębów w Poznaniu, dlatego przed umówieniem się na wizytę warto sprawdzić opinie na ich temat. Można zrobić to także w internecie.

Nowoczesne leczenie implantologiczne

Na efekty leczenia implantologicznego wpływają zastosowane systemy. Systemem implantologicznym nazywa się współpracujące ze sobą elementy składające się na implant zębowy. Implanty zębowe w Poznaniu wykonywane są w różnych systemach, dlatego pacjent może skorzystać z najwyższej jakości uzupełnień.

W przypadku, gdy u pacjenta doszło do zaniku kości, może być konieczne jej odbudowanie. To tak zwany zabieg augmentacji, podczas którego stosuje się specjalne bloki, granulaty, komórki macierzyste. Osobom z takim problemem wybierającym implanty zębów Poznań daje bardzo dobre perspektywy leczenia w renomowanych gabinetach.

Ponadto pacjentom z bezzębiem chcącym założyć implanty Poznań daje możliwość skorzystania z leczenia wykorzystującego zygomy – implanty zygomatyczne, jarzmowe. Są one wszczepiane u pacjentów z zanikiem kości w górnym łuku.

Jak wybrać dobry gabinet wykonujący implanty?

Poprzez najnowocześniejsze implanty zębowe Poznań stał się ważnym punktem na mapie Polski. Działające tam gabinety i kliniki mogą pomóc nawet w skomplikowanych przypadkach.

Przy wyborze gabinetu warto zwrócić uwagę na:

  • doświadczenie pracujących w nim lekarzy implantologów
  • systemy implantologiczne dostępne w gabinecie
  • diagnostykę bezpośrednio w gabinecie: RTG, tomografia
  • opinie klientów na temat gabinetu stomatologicznego
  • cennik usług implantologicznych i usług dodatkowych
  • możliwość skorzystania z płatności ratalnych
  • jakość obsługi – podczas rejestracji, wizyty konsultacyjnej

Najlepsze implanty Poznań – to właśnie takiej oferty warto poszukiwać, gdy zamierza się założyć implanty. Dobry gabinet lub klinika stomatologiczna zadbają o to, aby leczenie było skuteczne, ale również w pełni komfortowe dla pacjenta.