wybielanie zębów laserem, dbanie o zęby
Zdrowie i uroda

Wybielanie zębów laserem

Każdy chciałby mieć piękny oraz zdrowy uśmiech. Jest to możliwe do zrealizowania, jednakże trzeba liczyć się z pewnym wydatkiem. W Polsce istnieje wiele gabinetów stomatologicznych, w których przeprowadzane jest wybielanie zębów laserem. Warto dowiedzieć się, ile kosztuje tego typu zabieg.

Wybielanie zębów laserem cena


Warto najpierw powiedzieć, że śnieżnobiałe uzębienie jest w obecnych czasach traktowane jako inwestycja w siebie, a ponadto w swoją karierę. Dlatego w ciągu ostatnich lat wybielanie zębów stało się jednym z popularniejszych zabiegów estetycznych. Okazuje się, że jednym ze sposobów na realizację marzenia o pięknym uśmiechu jest laserowe wybielanie zębów, które jest bardzo skuteczne. W wielu gabinetach stomatologicznych można liczyć na tego typu zabieg. Warto podkreślić, że jest on bezbolesny. Jednakże zawsze najlepiej postawić na renomowany gabinet dentystyczny, bowiem jakość oferowanego zabiegu powinno być kwestią priorytetową.

Wybielanie zębów laserem efekty


Warto wiedzieć o tym, że zęby nie stają się ciemniejsze tylko po leczeniu endodontycznym. Okazuje się, że w praktyce na ich kolor spory wpływ ma także stosowana dieta. Niektóre produkty spożywcze bardzo szkodą uzębieniu. Mowa tutaj na przykład o kawie, sokach, czerwonym winie. Dodatkowo palenie tytoniu może przyciemniać zęby. Dlatego odradzane jest palenie papierosów. Trzeba też dodać, że niektóre zęby, zwłaszcza siekacze, mogą zmienić zabarwienie ze względu na urazy bądź ich martwicę, co jest obecnie częstym problemem. Dlatego bardzo ważne są regularne wizyty u dentysty. Dzięki nim można zabezpieczyć się przed wieloma schorzeniami. Ponadto zęby dłużej będą wyglądały pięknie oraz estetycznie.

Warto zaznaczyć, że cena laserowego wybielania zębów jest uzależniona od paru czynników. Trzeba przede wszystkim ustalić, czy pacjent zamierza wybielić jeden łuk, co okazuje się o wiele tańszym zabiegiem niż wybielanie wszystkich zębów. Okazuje się, że ceny rozpoczynają się od 700 złotych za jeden łuk, jednakże koszt takiego zabiegu różni się od konkretnie wybranej kliniki dentystycznej. Warto podkreślić, że wybielanie zębów laserem efekty są nieporównywalne do tradycyjnego dbania o zęby. W wielu mniejszych miejscowościach oferowane są bardzo atrakcyjne ceny w kwestii laserowego wybielania zębów.