dentysta, stomatolog
Zdrowie i uroda

Implanty zębowe Toruń

Implanty zębowe Toruń to gwarancja udanego przeprowadzenia zabiegu. W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi ma problem z utrzymaniem pełnego uzębienia. Niestety, ubytki zębów są dzisiaj codziennością wielu ludzi. Jednym ze sposobów na uzupełnienie braków zębowych jest przeprowadzenie zabiegu implantacji.

Dlaczego implanty Toruń?

W Toruniu dostępnych jest wielu lekarzy specjalistów, którzy bazując na swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu są w stanie w niezwykle poprawny i przyjemny sposób poprowadzić leczenia pacjenta. Implanty to jedna z możliwych opcji na pełne odbudowanie uzębienia. Implanty zębowe Toruń to gwarancja profesjonalnej obsługi pacjenta oraz 100% zwrotu kosztów, w przypadku nieprzyjęcia się implantu. Wybierając miejsce na przeprowadzenie zabiegu, warto więc rozważyć właśnie ten kierunek.

Jakie są etapy leczenia?

Samo leczenie przebiega w kilku niezwykle istotnych etapach. W pierwszym etapie lekarz przeprowadza konsultację implantologiczną, w czasie której wykonane zostaje zdjęcie RTG. Zdjęcie takie ma za zadanie ustalić warunki kostne w jamie ustnej pacjenta. Jeżeli nie ma przeciwskazań do przeprowadzenia zabiegu implantacji, następnie ustalany jest szczegółowy plan leczenia. W trakcie drugiej wizyty przeprowadzany jest zabieg wszczepienia implantu. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny ze względu na zastosowanie znieczulenia i trwa około 1 godziny. W trakcie tego zabiegu nawiercone w kości zostają otwory, do których wkręcane są implanty tytanowe. Implanty zębów Toruń gwarantują pełen zwrot kosztów w przypadku odrzucenia implantów przez organizm pacjenta, z przyczyn oczywiście od niego niezależnych. W takiej sytuacji zabieg przeprowadzany jest ponownie, a pacjent nie ponosi dodatkowych kosztów. W trakcie trzeciego etapu na wszczepie wykonuje się tak zwaną odbudowę protetyczną. Trzeci etap należy przeprowadzić po kilku miesiącach od wszczepienia implantu. Miejsce, w którym przeprowadzany był zabieg musi być bowiem odpowiednio zagojone.

Sam proces wszczepiania implantów jest więc zupełnie bezbolesny. Kluczowy jest jednak czas pomiędzy wszczepieniem implantu, a odbudową protetyczną. W tym czasie pacjent musi szczególnie dbać o czystość i higienę jamy ustnej, aby implant się przyjął i nie doszło do żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Implanty Toruń to gwarancja odpowiedniego poprowadzenia pacjenta przez ten proces.